Εντυπωσιακό, τρίχρωμο, αθλητικό σακίδιο με μεγάλο λογότυπο. Είναι κατάλληλο για το σχολείο, το φροντιστήριο, τη δουλειά, την εκδρομή, το γυμναστήριο. Έχει μεγάλο αποθηκευτικό χώρο, για να χωρέσει λάπτοπ ή αθλητικός εξοπλισμός. Διαθέτει πλαϊνές τσέπες με φερμουάρ για μικροαντικείμενα. Είναι φτιαγμένο από πολυεστέρα και PVC, δηλαδή δυο ανθεκτικά, ελαφριά υλικά, ώστε να μπορεί ο μαθητής, ο αθλητής ή ο εργαζόμενος να φέρει μόνο το βάρος των αντικειμένων. Είναι κατάλληλος για όλες τις ώρες και θα σας βολέψει σε κάθε δραστηριότητα, δική σας ή του παιδιού σας.